Geriausios aprangos interneto parduotuvės Lietuvoje

Geriausių apranga prekiaujančių interneto parduotuvių reitingas sudaromas atrenkant drabužiais prekiaujančias interneto parduotuves iš bendro populiariausių interneto parduotuvių Lietuvoje reitingo.

Šiame puslapyje skelbiamas 10 geriausiai lankytojų įvertintų rūbų kategorijos interneto parduotuvių sąrašas. Aukščiausias reitingo balas skiriamas parduotuvei kuri turi aukščiausią rezultatų iš Balsų Už atėmus Balsus Prieš.

Prie svetainės pozicijos nurodoma pozicija bendrame populiariausių parduotuvių reitinge.

Geriausiai lankytojų įvertintos apranga prekiaujančios internetinės parduotuvės

3. Varle.lt

Varle.lt logotipas

Užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriame siūlomos kompiuterinės ir buitinės technikos prekės bei daugybė kitų prekių už internetinę kainą.


23. BabyCity.lt

BabyCity logotipas

Prekes vaikams ir kūdikiams siūlanti interneto parduotuvė, kurioje įsigysite vežimėlių, nešioklių, autokėdučių, vaiko kambario, priežiūrai ir higienai bei kitų kategorijų prekių.


1. Pigu.lt

Pigu.lt

Įvairių kategorijų prekes, siūlanti elektroninė parduotuvė, kuri užima lyderės pozicijas mūsų skelbiamuose reitinguose.

Svetainėje siūlomi įvairūs baldai bei namų interjero prekės, kvepalai ir kosmetika, vaikams ir kūdikiams skirtos prekės, sporto, laisvalaikio bei turizmo prekių asortimentas. Taip pat pirkėjai gali įsigyti įvairios buitinės technikos ir elektronikos, kompiuterinės technikos, mobiliųjų telefonų, foto ir video įrangos, santechnikos, remonto bei šildymo sistemos kategorijos prekių.


Visas apranga prekiaujančias interneto parduotuves, kurios dalyvauja reitinge, galite rasti temos sąraše.