Kategorijos
Reitingų apžvalgos

Populiariausios maisto prekių internetinės parduotuvės Lietuvoje

Nors maisto prekyba internete vis dar nesulaukia tokio populiarumo, kaip kitos kategorijos, tačiau šios kategorijos populiarumas auga. Šiuo metu rinkoje maisto prekyba internetu užsiima tik kelios įmonės. Rinkai ir toliau augant į ją turėtų ateiti ir kiti didieji maisto prekių mažmeninės prekybos rinkos dalyviai.

Populiariausios maisto prekių elektroninės parduotuvės Lietuvoje

Pirmąją poziciją nuo šių metų pradžios išlaiko Barbora internetinė parduotuvė. Nors pozicija bendrame reitinge ir keitėsi, tačiau tarp maisto pardavėjų, konkurentai vis dar atsilieka gana stipriai.

Naujausiame lapkričio mėnesio reitinge ši parduotuvė užėmė 19 poziciją. Įvertinus naujų dalyvių reitinge atsiradimą, tai yra geriausia pozicija parduotuvės istorijoje. Įvertinus naujų dalyvių atsiradimą reitinge, tokia pat pozicija buvo pasiekta ir vasario mėnesį

Antroje pozicijoje esanti Assorti elektroninė parduotuvė lapkričio mėnesio reitinge užėmė 88 vietą. Įvertinus naujų reitingo dalyvių atsiradimą, tai yra geriausias rezultatas reitingo istorijoje.

Į reitingą nuo spalio mėnesio įtraukta kaimišku ekologišku maistu prekiaujanti Gilės kromelis lapkričio mėnesį užima 569 poziciją reitinge.

Prieskonių krautuvėlė Adžika reitinge debiutavo liepos mėnesį, o naujausiais duomenimis užima 599 vietą bendrame reitinge.

Ekologiškais maisto produktais prekiaujant EkoMarket reitinge debiutavo rugpjūčio mėnesį, o lapkričio mėnesio reitinge užima 646 poziciją.

Analizuojant lankytojų skaičiaus duomenis lapkričio ir sausio mėnesio skirtumas tarp pagrindinių lyderių išlieka panašus. Tačiau skirtumas yra ypatingai didelis ir šiuo metu Barborą galima būtų vadinti vienvaldžiu rinkos lyderiu.

Į šią apžvalgą neįtraukėme kavos ar arbatos prekyba užsiimančių elektroninių parduotuvių, kurios bus apžvelgtos atskirai.

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.