Kategorijos
Reitingų apžvalgos

Telia susigrąžino savo poziciją elektroninių parduotuvių reitinguose

Atnaujintame populiariausių interneto parduotuvių Lietuvoje reitinge pirmojoje pozicijoje kaip ir prieš mėnesį išlieka elektroninė parduotuvė Pigu.lt. Šios pozicijos ši elektroninės komercijos prekybos lyderė neužleidžia nuo pat reitingų sudarymo pradžios.

Tuo tarpu antroje pozicijoje fiksuojami pirmieji pokyčiai – po mėnesio pertraukos į antrąją poziciją sugrįžo Telia, kurioje keičia į trečiąją poziciją nusileidusią Senukai.lt. Daugiau pokyčių pirmajame penketuke neužfiksuota.

Kitas telekomunikacijų operatorius taip pat gerino savo rezultatus reitinge. Į šeštąją poziciją iš aštuntosios kyla BITĖ, taip aplenkdama TopoCentras.lt ir 1a.lt, kuri krenta į devintąją vietą, užleisdama SKYTECH.LT į aštuntąją poziciją.

Didžiausią šuolį antrajame dešimtuke demonstruoja Camelia vaistinės elektroninė parduotuvė, kuri kyla per aštuonias pozicijas į 11 vietą. Trečiajame dešimtuke dar didesnį šuolį rodo Grupinis.lt kylantis per 12 pozicijų į 22 vietą.

Į šio mėnesio reitingą buvo įtrauktos 6 naujos svetainės ir šiuo metu reitinguojamos 333 elektroninės parduotuvės.

Reitingas sudaromas remiantis įmonių teikiama bei viešai prieinama informacija iš tokių šaltinių, kaip SimilarWeb, Alexa, Rekvizitai.lt ir pan.

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.