Kategorijos
Interneto parduotuvės

Bausa.lt

Jūs jau balsavote!

Elektroninė parduotuvė, kurioje galite įsigyti statyboms bei remontui reikalingų medžiagų, buitinių prekių bei visko, ko reikia Jūsų sodui ir namams.

Įmonė: GmG group, UAB
Įmonės kodas: 301676707

Įrašai apie Bausa.lt

Kategorijos
Interneto parduotuvės

Lankava.lt

Jūs jau balsavote!

Mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis, apdailos, sodo ir daržo, darbų saugos, elektros, įrankiais ir tvirtinimo detalėmis, santechnikos prekėmis užsiimančios įmonės elektroninė parduotuvė.

Įmonė įkurta 1994 metais Alytuje ir šiuo metu turi filialus Vilniuje, Druskininkuose, Simne ir Dauguose.

Įmonė: Lankava, UAB
Įmonės kodas: 149728275

Įrašai apie Lankava.lt

Kategorijos
Interneto parduotuvės

Ermitazas.lt

Jūs jau balsavote!

Statybos ir inžinerinių komunikacijų, apdailos ir interjero, sodo ir laisvalaikio bei namų ruošos ir priežiūros prekių elektroninė parduotuvė.

Parduotuvėje taip pat siūlomos prekės higienai, jūsų augintiniams, namų švarai, biurui namuose, aktyviam laiko leidimui.

Įmonė: Ermitažas, UAB
Įmonės kodas: 300090381

Įrašai apie Ermitazas.lt

Kategorijos
Interneto parduotuvės

Senukai.lt

Jūs jau balsavote!

Daugiau nei 20 metų Lietuvoje veikiančio statybinių medžiagų, remonto ir buities prekių parduotuvių tinklo elektroninė parduotuvė, siūlanti daugiau nei 200 tūkstančių prekių asortimentą.

Svetainėje siūlomas buitinės technikos, elektronikos, interjero, baldų, tekstilės, apšvietimo, santechnikos bei šildymo, apdailos prekių, įrankių, statybos ir remonto bei auto prekių asortimentas. Taip pat pirkėjai galės įsigyti žaislų bei prekių vaikams, kvepalų, kosmetikos, higienos, gyvūnų, namų apyvokos ir buities prekių. Aktyviai leidžiantys savo laisvalaikį svetainėje galės peržiūrėti ir sporto, laisvalaikio ir turizmo prekių asortimentą.

Įmonė: Kesko Senukai Digital, UAB
Įmonės kodas: 304144008

Įrašai apie Senukai.lt

Senukai.lt naujienos

2020-11-24 „Senukai“ pradėjo prekiauti maisto produktais ir internetu

2020-09-09 „Kesko Senukai“ įsirengė siuntų terminalus

2020-08-06 „Kesko Senukai“ plečia asortimentą – pradeda prekiauti knygomis

Kategorijos
Interneto parduotuvės

Pigu.lt

Jūs jau balsavote!

Įvairių kategorijų prekes, siūlanti elektroninė parduotuvė, kurie nuo užima lyderės pozicijas mūsų skelbiamuose reitinguose.

Svetainėje siūlomi įvairūs baldai bei namų interjero prekės, kvepalai ir kosmetika, vaikams ir kūdikiams skirtos prekės, sporto, laisvalaikio bei turizmo prekių asortimentas. Taip pat pirkėjai gali įsigyti įvairios buitinės technikos ir elektronikos, kompiuterinės technikos, mobiliųjų telefonų, foto ir video įrangos, santechnikos, remonto bei šildymo sistemos kategorijos prekių.

Įmonė: Pigu, UAB
Įmonės kodas: 300866792

Įrašai apie Pigu.lt